שיווק בבלעדיות

למה שיווק בבלעדיות?

 

בבואכם למכור נכס, בטח עלו בכם מספר שאלות: "האם למכור לבד?  "האם להעסיק מתווך"? אתם בוודאי שוקלים את האופציות השונות שיאפשרו לכם לעשות זאת נכון ומהר.

אפשרות נפוצה היא לפרסם לבד בלוחות האינטרנט ואולי בעיתון המקומי, אבל נשאלת השאלה – האם זה מספיק בכדי למכור את הנכס שלך?

 

רבים מאתנו חושבים שפרסומים אלה או אפילו הצבת שלט גדול בכתב יד במרפסת הבית יוכלו לעשות את העבודה מצוין. בנוסף, אנחנו משוכנעים ביכולות ובכישורים שלנו ומאמינים שאנחנו יכולים להסתדר יפה מאוד ולמכור לבד, גם ללא עזרתו של משרד תיווך ושיווק מקצועי.

 

בפועל, המציאות היא אחרת ורבים שמנסים לבד מגלים שזה עסק לא פשוט כפי שחשבו. מהר מאוד תגלו שרוב הפניות אליכם הם של מתווכים, שכנים שמעוניינים לשאוב מידע על ערך הנכס שלכם, של קונים לא רציניים שבודקים מהי הגמישות שלכם במחיר בטרם ביקרו בנכס כלל ועוד. הקונים שכבר מגיעים לביקור לא יודעים בכלל האם הדירה מתאימה לצרכים שלהם בגודל החדרים, הסלון, המטבח, האם היא מוארת עבורם וכד' ובינתיים הנכס שלכם הופך לתחנת רכבת עמוסה ונוצרת "טיילת" מיותרת בבית.

 

בשיווק בלעדי – כל הפניות מגיעות אלינו ואנו מפעילים "סינון" – הסינון מתבצע ע"י תשאול הקונה לצרכיו האישיים והמשפחתיים, מה חשוב לו בנכס והאם הנכס שלכם יתאים לו? מה היכולת הכלכלית שלו לממש עסקה? מהי מוטיבציית הקנייה שלו? האם כבר מכר נכס? האם יש לו צורך במימון משכנתא? ועוד ועוד....הלקוח נשאל הרבה שאלות החושפות את הצרכים שלו, יכולות המימון שלו ומידת רצינותו.

את הצרכים שלו אנו כבר נתרגם לדיוק מרבי לנכס שלכם!  

הרעיון הוא – התאמה ודיוק כמו כפפה ליד.  ובכך להביא לנכס שלכם אך ורק קונים מדויקים ולמנוע את "הטיילת" המיותרת.

 

רבים מהאנשים שמתנסים במכירת הנכס שלהם באופן עצמאי, קובעים תמחור גבוה אשר לא תואם את מצב השוק ובכך למעשה "מבריחים" קונים בשלים ורציניים הקיימים בשוק.

 

בשיווק בלעדי - אנו נערוך עבורכם ניתוח שוק מעמיק שבו הוא נבדוק את מחירי הנכסים שכבר נמכרו באזור מגוריכם, את הנכסים המוצעים כרגע למכירה ומהווים מתחרים לנכס שלכם. ההשוואה נעשית ע"י בדיקה מעמיקה בגודל הנכס, מצבו התחזוקתי, חניה, מחסן וכד' על מנת שההשוואה תהיה מקסימלית ומדויקת. ומתוך זה יהיה ניתן לגזור את המחיר הנכון לצאת לשוק ובכך למקסם את המכירה למחיר מקסימלי תוך זמן קצר.

 

כאשר אתם מנסים למכור את הנכס שלכם לבד תמיד קיימת תחושת איבוד הביטחון האישי - תארו לכם מצב שלקוח פוטנציאלי מתקשר אליכם ואין לכם מושג מי מתקשר אליכם, האם הוא אדם הגון כפי שחשבתם כששמעתם את קולו, האם בטוח להכניס אותו לביתכם? נסו לדמיין את התחושה של קונים לא רצויים כל כך המסתובבים לכם בבית בזמן שאתם מקלחים את הילדים או עושים משהו אישי אחר.

 

בשיווק בלעדי – כאמור, הלקוחות עוברים "סינון" קפדני ולקוחות לא רצויים לא יגיעו לנכס שלכם.

מעבר לכך, ששעות הביקור בנכס יהיו מתואמות מראש לזמן המתאים לכם ולבני ביתכם.

 

כאשר אתם מנסים למכור לבד אין לכם את היכולת לנהל מעקב אחר הקונים והצעות המחיר המתקבלות. תארו לעצמכם מצב שבו קונה הגיע לנכס ואתם רואים שהוא ממש אהב את ביתכם ואף שאל את כל השאלות שלכאורה הביעו עניין אמיתי. ואופס.....הוא יצא מפתח ביתכם בלי לומר מילה. כיצד תנהגו?

כל התנהגות שלכם תשדר לו שאתם לחוצים למכור ובכך אתם פוגעים בנקודת ההתחלה שלכם במו"מ.

 

בשיווק בלעדי – המעקב אחר הקונים הנכנסים לנכס שלכם הוא צמוד. לאחר כל ביקור בנכס מתבצעת שיחת מעקב עם הלקוח, לשמוע על התרשמותו, דעתו, מה מפריע לו? האם הוא מוכן להציע הצעת מחיר? האם הוא מעוניין בביקור נוסף? האם הוא זקוק לסיוע באנשי מקצוע?  ועוד... וכאן, אנחנו נכנסים לתמונה – לסייע באנשי מקצוע, להציע ביקור נוסף, לגשר על הפערים , לעדכן בזמן אמת על שינויים במחיר ועוד.

  

לעיתים אתם פוחדים מהמילה "בלעדיות" ונשאלת השאלה למה? אולי כי שמעתם שהדבר כובל אתכם לשיתופי פעולה עם גורמים נוספים? מרבית המתווכים שתפנו אליהם ירצו לעבוד בבלעדיות. כמובן שאתם יכולים לוותר על שירותי המתווכים הללו וליהנות משירותיהם של מתווכים שאינם דורשים זאת. אך שימו לב – מתווך שלא עובד בבלעדיות לא יתאמץ למכור את הנכס שלך! ולא ישקיע משאבים על שיווקו!  

 

בשיווק בלעדי – אנו מתחייבים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל מתווכי העיר והסביבה ואף מתחייבים לכך בעת חתימה על הסכם ההתקשרות בינינו. ובכך אנו מגדילים באופן קיצוני את החשיפה לנכס שלכם, משקיעים משאבים רבים לשיווקו ודואגים למחיר אחיד בכל ערוצי השיווק.

 

כמוכרים עצמאיים, סביר להניח שתשתמשו בלוח האינטרנטי ביד 2 וכל יום מחדש (במקרה הטוב) תקפיצו את המודעה ותקוו לטוב.

 

בשיווק בלעדי – אנו נגדיל באופן משמעותי את החשיפה לנכס שלכם ע"י תכנית שיווקית ייחודית לנו ומותאמת קהל יעד לנכס שלכם! תכנית זו נבנתה לאחר המון מחשבה ובדיקות מעמיקות על כל ערוצי השיווק האפשריים והושקעו בה משאבים רבים.

 

תכנית שיווקית מותאמת לנכס שלכם תימסר בפגישתנו.

 

כמוכרים עצמאיים תגלו שהתהליך הוא לא פשוט ואף מורכב מאוד. תהליך שקשה לעבור אותו לבד ללא ליווי מקצועי. פתאום תגלו שחל עליכם היטל השבחה, מס שבח וכד' פרמטרים שמשנים את כל תהליך המכירה.

 

בשיווק בלעדי – אנו נלווה אתכם מרגע קבלת ההחלטה ועד למסירת המפתח, ניתן פתרונות איכותיים ויצירתיים גם לכם וגם לרוכש שלכם, נלווה את העסקה הן בהיבט המשפטי והמיסוי והן בבעיות מימון ע"י אנשי מקצוע מהטובים בתחום אשר איתם אנחנו עובדים ובכך נצמצם את "ההפתעות" הלא צפויות.

 

כמוכרים נכס, סביר להניח שאתם מאוד אוהבים את ביתכם, המקום בו יצרתם משפחה, גידלתם ילדים, שיפצתם והשקעתם את מיטב שנותיכם ולכן אתם מעורבים רגשית מה שיקשה עליכם לנהל מו"מ רציונלי.

 

בשיווק בלעדי – ניהול המו"מ מתנהל על ידנו, כגורמים חיצוניים ולכן איננו מערבים אמוציות לתנאי המכר של העסקה. תמיד נחתור לצמצום הפערים בין הקונה למוכר וליצירת עסקאות מנצחות ומהנות עבור שני הצדדים.

 

עסקה טובה לכל הצדדים לא רק מתחילה בלחיצת יד אלא נגמרת בחיוך, וביחד נוביל את התהליך לעסקה מוצלחת ומהנה..

 

בעידן של חוסר וודאות בשוק הנדל"ן אתם נדרשים לאנשי מקצוע מומחים לשיווק הנכס שלכם. אנשי מקצוע בעלי רישיון תיווך ממשרד המשפטים, שעברו הכשרה מקצועית בתחום הנדל"ן ובעלי ניסיון עשיר בשיווק ותיווך נכסים ושמאחריהם שובל של לקוחות מרוצים. ממליצים עלינו

 

מכירת נכס עשויה להיות תהליך מורכב, יקר ובעיקר גוזל זמן רב. תמהיל ההצלחה שלנו נובע מתוך ההבנה והניסיון הרב, כי הצלחת עסקה בנדל"ן היא התאמה ודיוק מקסימלי במינימום זמן לצרכי הנכס שהלקוח מחפש.

אנו תמיד נחתור לצמצום הפערים בין הקונה למוכר וליצירת עסקאות מנצחות ומהנות עבור שני הצדדים.

 

עסקה טובה לכל הצדדים לא רק מתחילה בלחיצת יד אלא נגמרת בחיוך,

וביחד נוביל לעסקה מוצלחת ומהנה!

 

להערכת שווי נכס ללא התחייבות - התקשרו : 052-270-6521