סימה ברקאי
סימה ברקאי
בעלים ומנהלת המשרד
"ברקאי נכסים – הבית שלך לבית" הוקם על ידי סימה ברקאי לאחר ניסיון של כעשור בענף הנדל"ן ממקום של אהבה ותשוקה למקצוע ומתוך הבנה שאפשר אחרת.
סימה ברקאי, אם לשתי בנות, מתגוררת בהוד השרון. בעלת תואר B.A במינהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום, בעלת רישיון תיווך ממשרד המשפטים, בוגרת מכללת "תמורה" למקצועות הנדל"ן, בוגרת קורס "זינוק לעסקים" של רימקס.
בזכות הידע והניסיון הרב, אני מביאה עמי עולם עשיר של ניסיון בשיווק ומכירות, ניהול פרויקטים בשיווק ופרסום, ניסיון ניהולי, ידע רחב על שוק הנדל"ן ועשרות רבות של עסקאות נדל"ן מוצלחות.
 
"ברקאי נכסים – הבית שלך לבית" הינו משרד בוטיק לייעוץ, שיווק, ותיווך נדל"ן המתמחה בהוד השרון, כפר סבא ויישובי הסביבה.  המשרד עוסק במכירה, רכישה ושיווק פרויקטים ומביא עמו רוח רעננה וזווית אחרת לשיווק ותיווך הנדל"ן עם גישה יצירתית ושירותיות בלתי מתפשרת, ליווי צמוד מרגע קבלת ההחלטה ועד מסירת המפתח, טכנולוגיה מתקדמת, ניסיון מקצועי וידע רב שנרכשו מאינספור עסקאות במהלך השנים.
 
ב"ברקאי נכסים – הבית שלך לבית" – תיהנו ממעטפת כוללת של שירותים נלווים הקשורים במישרין לענף הנדל"ן וכל זאת תחת קורת גג אחת כגון: עו"ד המתמחים במקרקעין, שמאים, יועצי משכנתא, בדק בית, מעצבי פנים, אדריכלים, קבלנים, שיפוצניקים, מודד ועוד.
 
אנו חורטים על דגלנו - שירותיות לצד מקצוענות בלתי מתפשרת, הגינות, יושרה, שקיפות ואמינות.
 
ב"ברקאי נכסים – הבית שלך לבית" מובטחת לך חוויית מכירה וקניית נכס מהנה, נטולת מתחים ובלתי נשכחת מתוך אמונה שתהליך חשוב זה הוא תהליך משותף שלנו ושלכם!
 
נשמח לעמוד לשירותכם לאורך כל הדרך כמו שאנו יודעים במקצועיות ובאהבה,
"ברקאי נכסים – הבית שלך לבית"